Gemini Cad na targach
Texprocess 2019

Gemini Texprocess 2019

Szanowni Państwo,

Nowa, zapadająca w pamięć wystawa Gemini, z pierwszą gotową do użycia mikrofabryką.

Gemini CAD Systems weźmie udział w targach Texprocess 2019 jako wystawca i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 4.0 podczas trwania targów na prezentacje, dema, dyskusje i networking.

Po spektakularnej obecności na poprzedniej edycji targów, dwa lata temu, Gemini idzie o krok dalej i stawia przed przemysłem wyzwanie,aby podszedł w sposób pragmatyczny, efektywnie wykorzystał postęp technologiczny, w oparciu o jego bezpośredni wpływ na koszty, przepływy produkcji, zasoby i wyniki.

W tym celu Gemini będzie nie tylko wystawcą na targach Texprocess 2019, ale również producentem na miejscu, ponieważ zespół będzie wykorzystywał pierwszą w pełni operacyjną i nadającą się do wdrożenia mikrofabrykę zainstalowaną na jego stoisku do produkcji gotowej odzieży dostosowanej do potrzeb klienta.

Wystawa Gemini to nie tylko wykład, prezentacja komputerowa czy pokaz, ale także dowód praktycznej produkcji oraz wizyta w konkretnej przyszłości branży.

"Pixel to Product" jest tematem wystawy Gemini na targach Texprocess 2019, wskazując kompletne rozwiązanie, które automatyzuje cały proces roboczy, od cyfrowych plików wejściowych po gotowe do użycia produkty. Na stoisku Gemini, mikrofabryka będzie pracować nad zademonstrowaniem wszystkich etapów procesu produkcji, od stacji CAD po szycie odzieży i przygotowanie do dostawy.

Umów się z nami na spotkanie targowe Polityka prywatności naszej firmy

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.