Gemini X20 - cenaGeneracja X20 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD


Wykazując wysoki poziom innowacyjności, stabilności i dojrzałości naszych aplikacji CAD, jak również otwarcie na nowe rozwiązania oparte na usługach w chmurze, generacja X20 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD Systems. Dzięki najnowszym postępom należy ją postrzegać jako naturalną kontynuację wersji X17 oraz X19.

Poprzednie wersje aplikacji, czyli X9 lub X17, X19 nie są już częścią naszego portfolio sprzedaży. Niemniej jednak klienci korzystający z produktów X9 i X17, X19 będą w dalszym ciągu korzystać z pomocy technicznej, na odpowiednich warunkach (jeśli są objęci gwarancją lub umową serwisową), udzielanej przez Gemini CAD Systems i PROFICAD.


Gemini X20 jest obecnie obowiązującą technologią


Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie CAD, wiemy, że chcesz, aby Twój system posiadał przyjazny interfejs i intuicyjne środowisko. Potrzebujesz nowoczesnych, prostych, wydajnych funkcji. Potrzebujesz narzędzi do projektowania, opracowywania, sprawdzania, poprawiania i zabezpieczania swojej pracy oraz jakości produktów. A może najbardziej chcesz być w stanie zrobić wszystko, zawsze i o każdej porze, tak jak wymaga tego Twoja praca. Cóż, pod względem technologii CAD wszystkie te elementy oznaczają najnowocześniejsze aplikacje, z pełną funkcjonalnością, wysoką stabilnością i bardzo dobrym poziomem doświadczenia użytkownika. To właśnie oferuje Gemini X20 CAD Suite. Poświęć swój czas i odkryj nasze najnowsze produkty, ciesz się wszystkimi tymi wartościami i wykorzystaj naszą technologię w pracy dla Ciebie.

Oto kilka innych szczegółów, które warto odnotować i zapamiętać, jako znaczące zalety X20 dla specjalistów CAD, zespołów produkcyjnych i dla całej firmy:

    • Aplikacje CAD X20 pozwalają pokryć codzienne potrzeby, a także skomplikowane lub zaawansowane zadania, bez względu na to, w jakiej branży dóbr elastycznych lub sektorze pracujesz, dla wszystkich procesów produkcyjnych, w tym dodatków na szwy, narożniki, elementy do ślubu, elementy do chodzenia i tak dalej. Wszystko, czego potrzebujesz. Aplikacje są gotowe do wdrożenia w produkcji, gotowe do natychmiastowego dostarczenia wyników.
    • X20 pomaga kontrolować i optymalizować procesy produkcyjne, łączyć środowisko CAD z systemem ERP i innymi systemami w przedsiębiorstwie, aby przygotować przyszłe etapy rozwoju produktów. Odkryj korzyści integracji oferowane przez Pattern Sketch, Linked pieces, Advanced Folds, Model History.
    • X20 to wydajne rozwiązania dla celów organizacyjnych i potrzeb, wykraczające poza produkcję masową, takie jak rozwój biznesu, ukierunkowanie na sektory niszowe lub otwarcie nowych rynków. Odkryj funkcje MTM, system Style Selector lub technologię AutomART, aby uzyskać więcej szczegółów.


Gemini X20 to technologia przyszłości


No cóż, gdyby X20 był człowiekiem, to byłaby to już dojrzała osoba, ale i cudowny uczeń. Zawsze gotowy na kolejne kroki, zawsze chętny do zaoferowania więcej. Pod względem technologicznym, obecne portfolio produktów X20 jest idealną bazą dla kolejnych opracowań, z naszą wkrótce uruchomioną platformą usług w chmurze o nazwie Apogy.

Apogy jest kluczem, który otwiera świat Gemini na nowy świat nieskończonych możliwości: Integracja i komunikacja z Przemysł 4.0, narzędzia automatyzacji, licencje oparte na subskrypcji, usługi na żądanie, zarządzanie cyfrowe, dynamiczne i współdzielone połączenia między systemami lub środowiskami, aplikacje detaliczne i B2C oraz wiele innych. Tak, niebo jest tu ograniczeniem, dosłownie.

Platforma Apogy będzie stopniowo udostępniana dla Ciebie w tym roku. Począwszy od tego lata, pierwszy poziom wdrożenia zapewni Ci dostęp do następujących typów usług w chmurze:

Digital Assets Management, co oznacza:
    • Platforma Cloud Storage i kopia zapasowa;
    • Zarządzanie przepływem pracy - do projektowania przepływów pracy w produkcji, wyznaczania kroków i etapów rozwoju produktu, ustalania zasad, warunków i procedur przechodzenia z jednego etapu do drugiego, użytkowników, którzy mogą wnieść wkład w każdy etap, swoje role i prawa;
    • Zarządzanie prawami dostępu - bezpieczne korzystanie z zasobów cyfrowych dzięki naszemu szyfrowaniu i decydowanie, kto, kiedy i dlaczego może uzyskać dostęp do plików i kreatywnych treści.

Platforma Bespoke
    • umożliwia pełne zarządzanie zamówieniami na żądanie na produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta;
    • dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta może być wykonane dla stylu, miary i/lub dekoracji graficznej, w tym dowolnej kombinacji tych zmiennych;
    • po wybraniu przez użytkowników, platforma może korzystać z usług depozytariusza klienta w oparciu o jego tożsamość i profile, depozytariusza zamówień, depozytariusza zleceń produkcyjnych;
    • platforma może być dynamicznie połączona i zintegrowana z różnymi kanałami i terminalami w celu zbierania wyborów i zamówień klientów: Aplikacje POS, platformy e-commerce, aplikacje mobilne itd;
    • platforma jest dynamicznie powiązana ze środowiskiem CAD i systemami ERP lub innymi systemami korporacyjnymi, co umożliwia sprawdzanie projektów, automatyczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, przygotowywanie i uruchamianie etapów układania, drukowania i cięcia, a nawet dalsze raporty i analizy w oparciu o zlecenia produkcyjne.

Dostęp do usług w chmurze Apogy będzie oparty na tożsamościach użytkowników, profilach i zabezpieczonych danych uwierzytelniających.

Oprócz bezpośrednich korzyści płynących z tych usług, korzystając z Apogy będziesz w pełni korzystać ze szczególnych zalet przetwarzania w chmurze:
    • automatyczne aktualizacje oprogramowania - nie musisz się już martwić, starać i tracić czasu na samodzielne utrzymanie systemów, zadbamy o Ciebie i będziemy regularnie aktualizować oprogramowanie, abyś miał stały dostęp do naszych najnowszych wersji technologii;
    • skalowalność - będziesz w stanie zwiększyć lub zmniejszyć pojemność chmury, mając wysoki poziom sprawności i elastyczności, aby zaspokoić zmienne potrzeby Twojej firmy, na każdym etapie rozwoju;
    • zwiększona współpraca, chroniona jakość, lepsza kontrola - zespoły będą mogły w każdej chwili uzyskać dostęp, edytować i udostępniać pliki i dokumenty w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, w oparciu o indywidualne role i prawa, wykonując wspólnie więcej i lepiej; ponadto firma będzie w stanie zarządzać, organizować i nadzorować tę wspólną pracę i wkład; ponieważ wszystkie pliki są przechowywane centralnie, wszyscy widzą tylko jedną wersję zawartości, co oznacza lepszą współpracę, lepszą jakość produktów, zmniejszone ryzyko wystąpienia błędów;
    • mobilność, dostępność - z przetwarzaniem w chmurze, jeśli masz połączenie internetowe, jesteś w pracy, więc możesz mieć i oferować swoim kolegom więcej opcji pracy, możesz łatwiej współpracować z ludźmi w różnych lokalizacjach biurowych, strefach czasowych i regionach, możesz włączyć rozwiązania telepracy, aby zreorganizować swoją siłę roboczą i zwiększyć jej wydajność;
    • bezpieczeństwo - przetwarzanie w chmurze pozwala na lepszą ochronę treści i praw twórczych, lepszą kontrolę dokumentów, większe bezpieczeństwo przechowywanych danych i plików, ochronę przed zagubionymi lub uszkodzonymi urządzeniami i innymi zdarzeniami potencjalnie zagrażającymi Twoim cyfrowym zasobom;
    • wydajność i konkurencyjność - przetwarzanie w chmurze oznacza dostęp do technologii klasy korporacyjnej, dla każdego - nawet dla mniejszych firm, umożliwiając użytkownikom szybsze, lepsze i wydajniejsze stawianie czoła potrzebom i wyzwaniom rynku.


Chcesz X20? Oto dostępne opcje


    1. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini i jesteś objęty GWARANCJĄ (mniej niż 1 rok od zakupu) lub KONTRAKTEM USŁUGI, z dołączonym dostępem do aktualizacji, masz bezpłatny dostęp do wersji X20 swoich licencji. Pobierz wersje X20 ze strony www.geminicad.pl lub platformy MyCAD i wykonaj procedurę aktywacji online, aby je zainstalować. Odkryj i ciesz się naszą generacją X20!
    2. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini i nie masz gwarancji lub umowy serwisowej, możesz umówić się z nami na bezpłatną prezentację nowego systemu, aby poznać i odkryć jego funkcje. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD, aby dowiedzieć się, jakie masz możliwości uzyskania pełnej wersji X20, do użytku produkcyjnego.
    3. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini i chcesz poszerzyć swoje portfolio produktów Gemini, skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD w sprawie zakupu X20.
    4. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wskazówek skontaktuj się z nami poprzez e-mail proficad@proficad.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 608 537 001.


Masz pytania? Napisz. Polityka prywatności naszej firmy

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.