Oprogramowanie do konstrukcji i stopniowania szablonów odzieżowych i meblarskich oraz do tworzenia układów kroju na krojownię

 • Przygotowanie szablonów i form w systemie Gemini Cad

  Gemini Pattern Designer

  Serce systemu CAD. program pozwala na tworzenie, edycję i stopniowanie szablonów. Współpracuje z digitizerami i ploterami. Za pomocą tej aplikacji możemy zaimportować szablony i całe modele z innych formatów. Możemy też zapisać naszą pracę do formatów uniwersalnych.
 • Automarker Gemini Cad

  Gemini Nest Expert

  Drugi z podstawowych programów. Za pomocą Gemini Nest Expert stworzysz bardzo wydajne układy kroju zarówno ręcznie jaki i automatycznie z wykorzystaniem najlepszego na świecie automarkera.
 • System Gemini do konstrukcji odzieży na miarę

  Gemini MTM

  Dodatkowy program współpracujący z Gemini Pattern Designer pozwalający na tworzenie konstrukcji od podstaw z wykorzystaniem zdefiniowanych matematycznych wzorów konstrukcyjnych. Dzięki tej dodatkowej aplikacji możemy sprostać potrzebie tworzenia konstrukcji na miarę.
 • Optymalizacja pracy korowni w systemie Gemini Cad

  Gemini Spread & Cut Planner

  program Gemini Spread & Cut Planner jest programem współpracującym z Gemini Nest Expert i pozwala na rozplanowanie pracy na krojowni.
 • Wprowadzanie szablonów kartonowych do kokputera

  Gemini Photo Digitizer

  Niezależny program Gemini Photo Digitizer współpracując z aparatem cyfrowym pozwala na digitalizację szablonów w formie kartonowej, papierowej itp. do postaci cyfrowej. Dzięki rozbudowanemu interfejsowi może współpracować również z wieloma innymi systemami CAD.