Gemini cad - O nas

Polski przedstawiciel Gemini Cad

Gemini CAD Systems jest wiodącym światowym dostawcą technologii dla przemysłu pracującego z miękkimi elastycznymi materiałami, takimi jak tekstylia, kompozyty czy skóra. Nasza działalność obejmuje badania, rozwój i wdrażanie oprogramowania, sprzętu i rozwiązań związanych z przepływem pracy dla branży odzieżowej, meblarskiej i motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) oraz produkcji wspomaganej komputerowo (CAM) stosowanych na krojowniach.

Co jeszcze robimy dla Ciebie?

Zaawansowane technologie Gemini opierają się na wzajemnie powiązanych dziedzinach wiedzy specjalistycznej oraz na zbiorze zastrzeżonych, opracowanych wewnętrznie algorytmów oprogramowania i sprzętu komputerowego, zbudowanych w ciągu 19 lat działalności i ciągłych inwestycji w badania i rozwój.
Zaawansowane technologie Gemini automatyzują proces produkcji od projektu do rozkroju dla ponad 20.000 klientów w 38 krajach, zapewniając niezawodne usługi i wsparcie techniczne na wszystkich etapach.
10 lat temu Gemini podpisało w Polsce umowę na wyłączność z firmą PROFICAD. Od tego czasu wdrożyliśmy w Polsce już ponad 200 systemów Gemini i z roku na rok zwiększa się ilość wdrożeń. Zapewniamy polskim użytkownikom wsparcie merytoryczne oraz techniczne gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Ilość wdrożeń

Instalacje systemu Gemini
 • Ilość wdrożonych systemów w Polsce

Wymiana systemu

Wymień swój stary system CAD na Gemini
 • Wymiana innych systemów na system Gemini

system cad/cam

Dostarczamy klientom najnowocześniejsze narzędzia dostępne na rynku. Zarówno w zakresie oprogramowania jak i urządzeń peryferyjnych

Wsparcie

Zapewniamy najbardziej profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz techniczne jakiego możecie oczekiwać w tej branży.

sukces
naszego
klienta

Mapa instalacji
systemu Gemini Cad w PolsceAktualności

 • WERSJA X20

  Dostępna jest już do pobrania wersja X20 systemu GEMINI CAD
 • AKTUALIZACJA -40%

  Udostępniono czasowo możliwość aktualizacji w cenie obniżonej o 40%
 • AKTUALIZACJA

  Zniesiono czasowo opłatę aktualizacji okresu wstecznego.

Cytaty

 • Mam nadzieję, że szybko pojawi się w dystrybucji wersja X20. Te nowe funkcje dadzą mi to czego szukałem już od roku...
  Pan Andrzej Konieczny
  Klient
 • U was czuję, że moja i wasza firma mają wspólny cel. Jakbym rozmawiała ze wspólnikiem...
  Pani Małgorzata Wróbel
  Klientka
 • Polski przedstawiciel Gemini Cad