Gemini Cad - myCAD.cloud

WYZWANIA TECHNOLOGICZNE I PRZEMYSŁOWE
Nowoczesne modele produkcji i biznesu, w zglobalizowanej gospodarce, wymagają od uczestników procesu produkcyjnego, dostępu do informacji. Dotyczy to produkcji mody i odzieży w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej. Fabryka w Turcji potrzebuje dostępu do pliku z szablonami nowego modelu sukienki, stworzonego tego lata przez projektanta we Francji i zamówionego przez właściciela biznesowego w Szwecji. Jednakże prawo dostępu do informacji, musi być ograniczone do dwóch tygodni i nie może zezwalać fabryce na kopiowanie wzoru lub jego części do innych celów. W jakiś sposób fabryka musi widzieć szablony, drukować je lub kroić, ale nigdy nie będzie w stanie skopiować i wkleić kopii do innego projektu, a po dwóch tygodniach nie będzie mogła otworzyć więcej tego modelu, nawet jeśli nadal posiada plik. Platformy do przechowywania w chmurze i udostępniania plików ogólnego przeznaczenia, nie mogą zapewnić tych funkcji, które mają kluczowe znaczenie dla ochrony własności intelektualnej i zarządzania nią w tak wrażliwym obszarze, jak projektowanie mody czy mebli.

JAK TO DZIAŁA?
MARM korzysta z infrastruktury platformy MYCAD.CLOUD, na której wszyscy indywidualni użytkownicy są rejestrowani i powiązani ze znanymi i uznanymi organizacjami za pomocą oprogramowania Gemini CAD.
Właścicielami własności intelektualnej, włączonej do plików CAD, są organizacje. W organizacji jest kilku członków i zadaniowców, takich jak Administrator, Właściciel Modelu lub Zwykły Użytkownik, wszyscy oni przyczyniają się do rozwoju modeli i projektowania. Właściciele Modeli, mogą przyznawać określone prawa dostępu, na określony czas, użytkownikom i/lub innym organom. Prawa te, mogą być zarządzane zdalnie lub lokalnie i mogą być nadzorowane/zmieniane przez Administratora firmy.
Pliki można udostępniać za pomocą platformy MYCAD.CLOUD czy też innej metody, włączając w to inne platformy udostępniania i przechowywania plików lub metody tradycyjne, takie jak poczta elektroniczna. System szyfrowania Gemini, umożliwia, zablokowanie po pewnym czasie dostępu do pliku, dla nieupoważnionego użytkownika nawet, jeśli plik ten jest przechowywany lokalnie w trybie offline.

Praca w sieci systemu Gemini cad

JAKIE SĄ KORZYŚCI?
Korzystając z MARM, właściciele Własności Intelektualnej, będą mieli bezpieczne narzędzie, do ochrony swoich cennych projektów, zachowując jednocześnie pełną elastyczność, potrzebną do bieżących interakcji biznesowych i produkcyjnych.
Zamiast ograniczać, MARM w rzeczywistości ułatwi współpracę między organizacjami i użytkownikami, ponieważ rozwiąże większość problemów, związanych z zaufaniem i pozwoli im skupić się na produktywnych i kreatywnych elementach.

NASZ PRZEŁOM
Gemini CAD Systems, wprowadza MARM – Model Access Rights Management (Zarządzanie Prawami Dostępu do Modelu) oraz serwis internetowy, zdolny do skutecznego rozwiązywania specyficznych problemów przemysłu modowego, meblowego i innych ukierunkowanych na wzornictwo.
Deklarowanym celem tego systemu, jest umożliwienie właścicielom Własności Intelektualnej zarządzania, kto i jak długo, może mieć dostęp do pliku zasobów CAD, oraz zapobieganie kradzieży lub niewłaściwemu wykorzystaniu kreatywnych treści zawartych w plikach CAD.
Cały system, oparty jest na najnowocześniejszych metodach szyfrowania i zapewnia wiele opcji i funkcji, a wszystkie są przechowywane przez platformę internetową MYCAD.CLOUD.

Jeśli chcesz założyć konto już teraz pobierz instrukcję z naszej strony POBIERANIE.Dodatkowe korzyści

Masz kontrolę

Dzięki systemowi myCAD.cloud masz kontrolę nad wszystkim co oferuje GEMINI CAD. Od kontroli na kluczem sprzętowym po kontrolę na całym procesem projektowym.