Wdrożenia Gemini Cad - jak działamy?

Oferujemy najnowocześniejszy system CAD na świecie a to zobowiązuje. Dlatego staramy się zapewnić Państwu maksimum komfortu przy wyborze systemu, sposobu jego wdrażania, formy finansowania oraz obsługi posprzedażowej.

Jeśli zainteresowały Państwa nasze systemy przygotowania i zarządzania produkcją to prosimy o kontakt (telefon, e-mail, formularz kontaktowy). Po krótkiej rozmowie określimy wstępnie Państwa potrzeby. Czasami, aby je nakreślić jest potrzebna wizyta u Państwa w firmie. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ofertę skrojoną konkretnie pod Państwa potrzeby. Szczerze zachęcamy do przeprowadzenia równolegle niezobowiązującej prezentacji systemu w Państwa lub w naszym nowym studiu audiowizualnym mieszczącym się w siedzibie naszej firmy. Da to Państwu możliwość poznania walorów systemu Gemini a nam pozwoli bardziej zapoznać się z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Po takim spotkaniu będzie nam łatwiej przygotować najlepszą ofertę. Jeśli spełni ona Państwa oczekiwania to jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnośnie formy finansowania zakupu. Czasami będziemy mogli zaproponować dłuższy termin zapłaty a czasami leasing. Możliwości jest wiele.
Po ustaleniu wszystkich formalności zaplanujemy dogodny termin dostawy i instalacji systemu oraz szkolenia. Szkolenie trwa od 2 do 4 dni i może być przeprowadzone zarówno w siedzibie Państwa firmy jak i u nas w naszym centrum szkoleniowym. Szkolenie, aby było jak najbardziej wydajne prowadzone jest na Państwa szablonach. Czas szkolenia zależny jest od ilości zakupionych programów oraz od percepcji osób szkolonych. W ręce Państwa oddajemy również kilkuset stronicową instrukcję obsługi, która jest napisana przez praktyka.

Po szkoleniu przeprowadzonym przez naszego instruktora są Państwo gotowi na rozpoczęcie pracy produkcyjnej.
Na każdym etapie wdrażania systemu mogą Państwo skorzystać z pomocy zdalnej z naszej strony.

Każda osoba, która odbędzie szkolenie teoretyczne i praktyczne prowadzone przez naszych instruktorów otrzyma certyfikat zaświadczający o umiejętności obsługi systemu Gemini Cad.

BONUSY

  • Jedyna w swoim rodzaju instrukcja systemu Gemini Cad została napisana w sposób praktyczny i zrozumiały dla wszystkich.
    Instrukcja Gemini Cad po polsku


  • Certyfikat potwierdzający Państwa umiejętności zdobyte podczas kilkudniowego szkolenia będzie świetną przepustką do dalszej kariery.
    Świadectwo umiejętności pracy na systemie Gemini Cad